Pealeht ?>

Pealeht

Kallid kolleegid ! Austatud turistid !

Meil on hea meel tervitada Teid meie kodulehel. Loodame, et meie juures leiate kõik, mis Teid huvitab meie kaunis riigis. Me pakkume Teile laia valikut hotelle, tervistuskeskuseid , sanatooriume kogu Eestis.

Me pakkume 3-ja 9-päevalisi huvitavaid turismiekskursioone. Peale selle me aitame Teil koostada inividuaalseid turismireise mistahes päevaks, tellime Teile transpordi , reserveerime hotellitoad, vormistame dokumendid.Eestis on suurepärased võimalused seminaride, konverentside asjalike kohtumiste läbiviimiseks. Nende ürituste kogu organiseerimise võime võtta enda kanda .

Millised võimalused on Eestis spordi ja aktiivse puhkuse armastajatel ! Siin on suurepärased trassid sõiduautojuhtidele, suusatajatele, jalgratturitele, tenniseväljakud, ujumisbasseinid, ratsaspordi baasid, jõgedel ja järvedel parvetamine. Isegi sukeldujad leiavad meil võimaluse imetleda Balti veealust maailma.

Aga kalapüügi harrastajatel on otsetee meie juurde.Vaiksed järved, väikesed jõed , spetsiaalne forellimajandus see on kalapüük erinevatele maitsetele.

Aga kes veel ei tea meie suurepäraseid liivarandu Pärnus, Narva-Jõesuus, Saaremaad , Pühajärve ja Peipsit !